€ 10,20 na godz

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na magazynie sklepu internetowego Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Waalwijk
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 19:28

Zatrudnienie w Waalwijk bez znajomości języka dla magazynierów. Aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie sklepu internetowego przy załadunku i rozładunku towarów oraz przygotowywaniu zamówień do wysłania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,20 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie jako order picker;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem produktów różnych marek, takich jak: książki, buty oraz sprzęt elektroniczny;
  • zadaniem będzie także załadowywanie oraz rozładowywanie towarów;
  • pracownik będzie też przygotowywał gotowe zamówienia do wysłania.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość pracy w weekendy oraz na zmiany (duża liczba godzin);
  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej;
  • atutem będzie prawo jazdy;
  • mile widziane będą zgłoszenia od osób, które już prywatnie mieszkają w okolicy Waalwijk.

Oferujemy:

  • bonusy: 100 € bonusu rekomendacyjnego oraz 350 € bonusu dla osób, które będą mieszkały prywatnie;
  • zwrot kosztów transportu do pracy dla osób. które będą mieszkały prywatnie (od 10 do 50 km wzwyż – 0,16 € za 1 kilometr;
  • po przepracowaniu od 32 do 40 godzin jest możliwość dodatkowej pracy wieczorami;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne w j. niderlandzkim, polskim, angielskim i rumuńskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatki za pracę zmianową.

Aplikacja:

Osoby chętne mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: praca@sbaflex.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-holandia-praca-w-waalwijk-na-magazynie-sklepu-internetowego/

Nr ogł.: 455f2c2e7f507b7