€ 10,29/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na magazynie art. dla zwierząt Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Ede
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2018 23:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-karmy-dla-zwierzat3

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie z akcesoriami dla zwierząt. Zatrudnienie w Ede możliwe od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Ede, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,29 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z akcesoriami oraz karmą dla zwierząt
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów oraz załadunek opakowań

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć do podjęcia pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc w wyrobieniu numeru sofi
  • zapewnione przez pracodawcę ubezpieczenie w cenie 22,40 euro tygodniowo
  • wysokie zarobki
  • pracę w systemie zmianowym, także w weekendy
  • zamieszkanie na miejscu za 88 euro tygodniowo
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem oraz dopiskiem „karma ” na adres e-mail:

adrianna.piszczek.holandiajobs@gmail.com lub tel. +48 503 010 256

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-z-karma-dla-zwierzat-od-zaraz-w-ede-2/

Nr ogł.: 7035b82eee828f53