€ 12,50 na godz.

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka dla par pakowanie słodyczy Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2022 20:58

Tymczasowe zatrudnienie w Amsterdamie dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla par przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował promocyjne zestawy świątecznych słodyczy;
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie produktów na podstawie listy i pakowanie ich w ozdobne pudełka;
  • przygotowywanie zestawów do magazynowania, czyli umieszczanie ich na paletach oraz owijanie stretchem.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca maja 2022;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość pracy na jednej zmianie dla par;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych i wsparcie tłumacza w razie konieczności.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-holandia-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-amsterdam/

Nr ogł.: 653621fb9960e378