CZK 31 000

Od zaraz dam pracę w Czechach na produkcji samochodów Skoda bez języka Mlada Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Wykształcenie kierunkowe
  • Opublikowany: 20 października 2019 21:51

Na produkcji samochodów Skoda potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Mlada Boleslav bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mlada Boleslav.

Wynagrodzenie: 31 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy obsługiwaniu maszyn, montowaniu poszczególnych części, obsługiwaniu linii produkcyjnej oraz pracy na dziale montażu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • podstawowe wykształcenie;
  • chęć relokacji do Mllada Boleslav.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie – 24 748;
  • po 3 mc dodatek grupowy w wysokości 1 500;
  • popołudniowa zmiana – 10 CZK, a nocna – 30 CZK;
  • nadgodziny płatne 25%, a praca w takcie 1 000 mc;
  • bonus na start 12 000 , a po 3 mc 5 000, po 6 mc 7000;
  • bożonarodzeniowa premia wynosi 12 000, a kwietniowa premia 10 000 po odpracowaniu 6 mc;
  • premię za pracę indywidualną;
  • bony żywnościowe w wysokości 45 CZK – stołówka jest na miejscu;
  • 25 dni urlopu;
  • możliwość otrzymania zaliczki przy zakupie samochodu SKODA;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę po 12 mc;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • 8 godzin zmiany lub tryb ciągły.

Aplikacja:

Zgłoszenia, czyli wiadomość SMS o treści SKODA można wysyłać na numer: +420 734 183 868.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-samochodow-w-skoda-auto-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 4725dacb478e39f5