CZK 22400 brutto

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych do Škoda oraz Porsche Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 19:02

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych do Škoda oraz Porsche. Zatrudnienie od zaraz w Mladá Boleslav bez znajomości języka na pełny etat.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 22 400 CZK brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras do montowania metalowego stelażu fotela;
  • zachowywanie najwyższej jakości przy nakładaniu tapicerki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pełny etat na 3 zmiany, a także w weekendy;
  • pracownik będzie podlegał pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • pół roku doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie, pełny etat na rok z opcją przedłużenia;
  • darmowy transport i zakwaterowanie w Pradze;
  • szkolenia, które podwyższają kwalifikacje;
  • 20 dni urlopu + 5 dni, które są dodatkowo płatne;
  • opieką specjalistów, koordynatorów oraz tłumaczy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK za każdy dzień pracy, które wydawane będą do wypłaty;
  • możliwość skorzystania z masażu w pracy;
  • bonus letni oraz zimowy, wynoszący od 20 do 100% średniego wynagrodzenia pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: izabela.krawczyk@manuvia.com lub pod numerem telefonu: +48 533 608 709

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/praca-czechy-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 4065de12e94a9d82