CZK 21 145

Od zaraz dam pracę w Czechach na produkcji foteli samochodowych bez języka Mlada Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 19:45

Do podjęcia praca w Czechach z bezpłatnym zakwaterowaniem na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w Mladá Boleslav bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mlada Boleslav.

Wynagrodzenie: 21 145 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras do montowania metalowego stelażu fotela;
  • nakładanie tapicerki i jednoczesne unikanie uszkodzenia materiału;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pełen etat, 3 zmiany i również praca w weekendy;
  • pracownik podlegał będzie pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 6 miesięcy;
  • umiejętność współpracowania w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na pełen etat do końca 2019 roku z możliwością przedłużenia;
  • darmowy transport i zakwaterowanie;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • 20 dni urlopu, a do tego dodatkowe płatne 5 dni;
  • pomoc specjalistów, tłumaczy i koordynatorów;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK za każdy dzień pracy, a są one wydawane do wypłaty;
  • masaże w pracy;
  • bonus letni oraz zimowy dwa razy do roku od 20 do 100% średniego wynagrodzenia pracownika.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: izabela.krawczyk@manuvia.com albo można skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 533 608 709.

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-foteli-samochodowych-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 2385d19c7225a090