PLN 3800 netto/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach na magazynie bez znajomości języka Pardubice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Pardubice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 21 lutego 2022 19:43

Dla Polaków możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Czechach na magazynie. Zatrudnienie od zaraz dla magazynierów w Pardubicach z zakwaterowaniem darmowym, które zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Pardubice albo Kutna Hora.

Wynagrodzenie: 3800 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • zadaniem będzie przyjmowanie dostaw towaru oraz rozmieszczenia go na magazynie;
  • pracę w systemie na dwie albo trzy zmiany.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (uprawnienia na wózki UDT nie są wymagane);
  • dokładność;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatny transport z Katowic do Czech;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – bez nadgodzin jest to 3800 PLN netto na mc;
  • możliwość otrzymania bonusu obecnościowego 10 000 CZK, czyli 1830 PLN);
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • czeska umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: kamila.jedrzejak@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 031

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-na-magazynie-od-zaraz-w-rejonie-pardubic/

Nr ogł.: 8996213a1f3985dc