Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

£ 9,85 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie drogeryjnym bez języka Sheffield 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Sheffield
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Oferta bez znajomości języka
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 20:33
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie w Sheffield dla magazynierów z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sheffield.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie i załadowywanie dostaw;
  • rozkładanie produktów na półkach w magazynie;
  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego;
  • pakowanie produktów na palety albo opakowania kartonowe do wysłania;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji towarów.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na magazynie;
  • uczciwość;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz na najbliższe pół roku;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w samodzielnych pokojach;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie dla najlepszych pracowników;
  • 150 GBP bonusu dla osób, które podejmą pracę jeszcze w maju;
  • po zakończeniu kontraktu z agencją jest możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „hurtownia drogeryjna Sheffield”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-w-sheffield-uk/

Nr ogł.: 2355e454a0bb81b8

Zostaw odpowiedź