£ od 11,00 brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka dla par na magazynie drogeryjnym Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Peterborough
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2022 20:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie w Peterborough bez znajomości języka angielskiego dla dyspozycyjnych par. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: od 11,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale wymagająca fizycznie praca na magazynie drogeryjnym;
  • zbieranie zamówień dla poszczególnych sklepów detalicznych na podstawie wytycznych.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie przy kompletowaniu zamówień ze skanerem;
  • chęć podjęcia stałej pracy w UK;
  • dostępność od zaraz;
  • uczciwość, rzetelność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i dodatki;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskojęzycznej załogi;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu wiadomości: „magazyn drogeryjny Peterborough 11/2022″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-par-na-magazynie-drogeryjnym-bez-jezyka-od-zaraz-w-peterborough/

Nr ogł.: 800638797c5195bd