€ 11,84 - 14,84

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka sortowanie odzieży używanej Essen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 20:29

Pracodawca z Essen poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2020 dla Polaków bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto na godz. w zależności od znajomości języka, doświadczenia oraz umiejętności.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu odzieży używanej ze względu na jakość.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem – alergia, astma, problemy z oddychaniem;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobre zdrowie;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie na stałe (pracodawca nie szuka pracowników sezonowych);
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • strój służbowy oraz środki ochronne;
  • pomoc podczas procesu rekrutacyjnego;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fso/a/02/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-essen-2020/

Nr ogł.: 8875e4562b2642fa

1 odpowiedź aby “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka sortowanie odzieży używanej Essen 2020”

  1. Witam jestem zainteresowana wasza oferta pracy prosze o kontakt 669625017 pozdrawiam Sylwia Kwiatkowska.

Zostaw odpowiedź do Sylwia Kwiatkowska