€ 10,60 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii bez znajomości języka pralnia przemysłowa Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2020 19:37

Pracodawca z Utrechtu szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w pralni przemysłowej z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 10,60 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie podawanie ręczników, serwetek, ścierek oraz pościeli do maszyny składającej;
  • obowiązkiem będzie także układanie złożonych rzeczy w wózku;
  • przypinanie prześcieradeł do odpowiedniej maszyny oraz sortowanie prania;
  • szybkie tempo pracy;
  • praca z czystym pranie w miłym zapachu dookoła.

Wymagania:

  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz na dłużej;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-pralni-utrecht-holandia,oferta,7389288

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-holandii-od-zaraz-pralnia-przemyslowa-utrecht/

Nr ogł.: 6135e5d275ce2afd

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.