PLN 3200-3500 netto

Od zaraz Czechy praca przy produkcji środków higienicznych bez języka Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2019 20:50

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Czechach na produkcji środków higienicznych. Zatrudnienie w Turnov dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Turnov.

Wynagrodzenie: 3200 – 3500 PLN netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy produkcji środków higienicznych, uzupełniał rolki z materiałem w maszynach, przeprowadzał kontrole jakości oraz wypełniał potrzebną dokumentację.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy na dłuższy czas;
  • sumienność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • trzynasta oraz czternasta pensja;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • 20 dni płatnego urlopu;
  • pomoc koordynatora;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • możliwość brania tygodniowych zaliczek;
  • bezpłatną naukę języka czeskiego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: www.pracuj.pl/praca/operator-maszyna-turnov,oferta, 7076210

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-srodkow-higienicznych-od-zaraz-turnov/

Nr ogł.: 5405d92265f36dd7