CZK 28 235

Od zaraz Czechy praca na produkcji foteli samochodowych bez języka Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 maja 2019 16:56

Pracodawca z Kvasin szuka osób do pracy w Czechach na produkcji, jako monter foteli samochodowych. Zatrudnienie ważne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: monter foteli samochodowych.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: 28 235 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych oraz wykonywanie innych zadań, które zależą od zapotrzebowania pracodawcy;
  • współpracowanie z przełożonym;
  • zgodnie z instrukcją kontroli jakości zadaniem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości gotowych foteli;
  • informowanie przełożonych o błędach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości materiałów, które przygotowano do montażu;
  • zachowywanie najwyżej jakości pracy.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dokładność;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami;
  • pełen etat;
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie;
  • pakiet szkoleń, dzięki którym można podwyższyć kwalifikacje;
  • nowoczesne miejsce pracy;
  • dostęp do kantyny, gdzie można wybierać z trzech ciepłych dań;
  • bony żywnościowe o wartości 80 CZK na dzień;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • wysokie bonusy za wydajną pracę;
  • dodatki za pracowanie w święta, na zmianie popołudniowej oraz nocą;
  • bonus zimowy oraz letni, które są odpowiednikami polskiej tzw. trzynastki oraz czternastki (w zależności od stażu pracy będzie to od 20 do 100% podstawowego wynagrodzenia);
  • po 7 dniach pracy możliwość wzięcia zaliczki;
  • opiekę specjalistów, koordynatorów i tłumaczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: anna.mil@manuvia.com albo pod numerem telefonu: +48 665 777 463.

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-kvasiny/

Nr ogł.: 3205cd5982a01367