PLN 4250 netto/mc

Od zaraz Czechy praca bez znajomości języka przy pakowaniu elektroniki Mikulov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mikulov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2022 21:35

Zatrudnienie w Mikulov dla par bez znajomości języka czeskiego. Aktualna od zaraz praca w Czechach 2022 przy pakowaniu elektroniki. Darmowe zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Mikulov.

Wynagrodzenie: 4250 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie elementów elektroniki samochodowej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem gotowych i sprawdzonych produktów.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • umiejętność rozróżniania kolorów, co wynika ze specyfikacji pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • pierwszą umowę na pół roku;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc koordynatorów;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • premie za wykonanie i frekwencję;
  • pracę na trzy zmiany po osiem godzin;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • szkolenie pracownicze, które będzie zakończone testem;
  • darmowy transport do/z pracy do miejsca zakwaterowania;
  • dotowany ciepły posiłek w ciągu dnia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie: bit.ly/3c58HYA

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-produkcja-i-pakowanie-elektroniki-bez-jezyka-od-zaraz-w-mikulov/

Nr ogł.: 91962e2d05f0e5c9