PLN 3000 netto

Od zaraz bez znajomości języka dam pracę w Czechach przy pakowaniu plastikowych części samochodowych Stary Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Stary Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 września 2019 01:58

Potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach przy pakowaniu plastikowych części samochodowych. Zatrudnienie w Starym Jiczynie bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stary Jiczyn.

Wynagrodzenie: 3000 PLN netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości części samochodowych wykonanych z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • nie jest wymagane doświadczenie, gdyż wszystkiego nauczymy;
  • zaangażowane, dokładne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet, jak i dla mężczyzn;
  • zapewniony codzienny dojazd i powrót z pracy;
  • transport z Cieszyna;
  • praca w systemie zmianowym – 2 zmiany (12 godzin);
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w Czechach, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 575 385 455.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-na-produkcji-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-plastikowych-czesci-samochodowych-stary-jiczyn/

wyświetleń: 1400, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 785d7bcbec0627b