€ 10,53 brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji pizzy Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Bunschoten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 19:59

Od zaraz propozycja podjęcia atrakcyjnej oferty pracy w Holandii dla Polaków na produkcji pizzy. Zatrudnienie bez znajomości języka w Bunschoten z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,53 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, która polega na nakładaniu półproduktów na gotowe spody pizzy oraz zapiekanek i ciastek;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie.

Wymagania:

  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym albo komunikatywnym;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wynagrodzenie zawsze w terminie na koncie (co miesiąc);
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • zapewniony dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do różnych dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu pracy w wysokości 150 Eur;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN, czyli poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-2019-bunschoten/

Nr ogł.: 6605cab7a8d4e556