€ 11,78 - 17,23/h

Od zaraz bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii wykładanie towaru Amsterdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:05

Propozycja fizycznej pracy w Holandii w Amsterdamie przy wykładaniu towarów w supermarkecie. Oferta 2019 aktualna od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy wykładaniu towaru.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 11,78 Eur/godz. za dzień oraz 17,23 Eur/godz. za noc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w supermarkecie przy wykładaniu towarów na półki w supermarkecie;
  • etykietowanie produktów;
  • dbanie o właściwe ceny produktów na półkach;
  • sprawdzanie, jaką datę przydatności do spożycia mają produkty;
  • dokonywanie segregacji, czyli sortowanie pustych już pudełek, a także rozdzielanie folii od kartonów;
  • dbanie o porządek pomiędzy alejkami w sklepie.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym, ale nie jest wymagany język niderlandzki;’
  • chęci do pracy;
  • praca w nadgodzinach;
  • dodatkowym atutem jest posiadanie czynnego prawa jazdy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na takim stanowisku.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • do tego dodatek wakacyjny w wysokości 8%, co daje 0,88 Eur do każdej godziny, którą się przepracowało;
  • umowę holenderską;
  • zakwaterowanie odpłatnie w domu lub mieszkaniu;
  • ubezpieczenie;
  • możliwości awansu;
  • zapewniony dojazd do pracy.

Aplikacja:

CV razem ze zdjęciem należy przesłać poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-amsterdam,oferta,6574227

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-holandii-amsterdam-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-bez-jezyka/

Nr ogł.: 3545c4db716d18ff