£ 8,50-9,50 godz.

Od zaraz Anglia praca na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2020 21:40

Na produkcji kosmetyków poszukiwane bez znajomości języka osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników produkcji w Leeds z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych dotyczących przygotowywanie oraz pakowania kosmetyków;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, ustawiał na taśmach puste tuby, napełniał je, przeprowadzał kontrolę jakości kosmetyków, pakował, a następnie zdejmował z taśmy i paletował;
  • wykonywanie innych zadań w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sprawność manualna;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • przeszkolenie wprowadzające oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu;
  • pomoc polskojęzycznych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „Produkcja kosmetyków, Leeds luty 2020″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/leeds-praca-anglia-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-2020/

Nr ogł.: 9365e4ea8c4b9b8a