Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

€ 4,500.00

Od stycznia 2019 praca w Islandii na produkcji ciast bez znajomości języka Reykjavík

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Reykjavík
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Wymagane języki obce: Oferta bez znajomości języka
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe, Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 21:20
  • Wygasa: 44 dni, 12 godzin
produkcja ciast tortow 2018

Opis

Fabryka z Reykjavíku poszukuje od stycznia 2019 dyspozycyjnych pracowników do pracy w Islandii na produkcji ciast. Zatrudnienie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zagwarantowanym na miejscu. Oferta tymczasowa do końca czerwca przyszłego roku.

Miejsce pracy: Reykjavík

Zarobki: 4500 € miesięcznie brutto

Liczba miejsc: 4

Start: styczeń 2019

Zadania:

Praca fizyczna na linii produkcyjnej przy wyrobie ciast i tortów. Zadania związane z nakładaniem kremu, czekoladowych ozdób, ozdabianiem za pomocą polewy itp. Obowiązki wykonywane są z zachowaniem najwyższych norm higienicznych.

Wymagania:

– aktualne badania do celów sanitranych

– mile widziane doświadczenie w produkcji żywności

– dyspozycyjność do końca czerwca 2019

– brak problemów z piciem i innymi używkami

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w dobrych warunkach

– atrakcyjne warunki finansowe

– wsparcie przy dopełnieniu niezbędnych formalności

– dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie:

pracadlapolakow.eu/ogloszenia/islandia-produkcja-ciast-praca-2019/

wyświetleń: 168, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1035c06e1079048e

2 komentarze aby “Od stycznia 2019 praca w Islandii na produkcji ciast bez znajomości języka Reykjavík”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą.Odp: Od stycznia 2019 praca w Islandii na produkcji ciast bez znajomości języka Reykjavík Proszę o podanie meila prześlę swoje CV.
    Pozdrawiam
    Darek +48 728725288

  2. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt +48 513139071

Zostaw odpowiedź