£ 8,65 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii 2019 bez znajomości języka na produkcji kanapek Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 22 marca 2019 03:13

Pracodawca z Bristolu poszukuje osób do pracy w Anglii na produkcji kanapek. Oferta bez znajomości języka z możliwością podjęcia zatrudnienia od kwietnia 2019. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 8,65 GBP brutto + bonusy.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca siedząca przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie składanie kanapek, czyli sandwichów zgodnie z podaną instrukcją przez pracodawce;
  • konieczne jest zachowanie najwyższych norm higienicznych, a więc czepek, fartuszek, rękawiczki itp.

Wymagania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarnych;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej albo gastronomii;
  • bez nałogów;
  • dużym atutem będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie darmowe w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu i łazienką;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
  • wsparcie przy załatwieniu spraw formalnych w UK;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

greatjob@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „Kanapki Bristol 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bristol-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-przy-tasmie-2019/

Nr ogł.: 1965c9399b9cc889