€ 14,85 brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez języka dla par sortowanie odzieży od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2022 19:01

Przy sortowaniu odzieży potrzebne od zaraz pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca manualna wykonywana przy stole albo taśmie;
  • pracownik będzie sortował odzież i akcesoria używane.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • sprawność manualna;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • zdolność do pracy w grupie, ale też samodzielność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość brania zaliczek.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/10/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-drezno/

Nr ogł.: 157634ed7a4c9b4c