€ 2350 brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja lodów od zaraz fabryka Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2022 19:49

Fabryka z Berlina potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na produkcji lodów bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości procesów produkcyjnych i wyrobów;
  • samodzielna obsługa urządzeń;
  • wykonywanie powtarzalnych i manualnych prac przy taśmie;
  • dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dokładność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • chęć przyswajania nowych informacji;
  • dostępność od zaraz;
  • brak nałogów;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju;
  • pracę od zaraz na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • strój roboczy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 02/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lodow-fabryka-berlin-2022/

Nr ogł.: 885621230bab41a5