PLN 3500-3800 netto

Produkcja art. higienicznych bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 21:00

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji środków higienicznych. Zatrudnienie w Turnov dla pracowników produkcji bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Turnov.

Wynagrodzenie: 3500 – 3800 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, a także uzupełnianie rolek w urządzeniu;
  • pracownik będzie zajmował się również uzupełnieniem niezbędnej dokumentacji.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi ekranu dotykowego;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy na dłużej;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju oraz otrzymania wyższego wynagrodzenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • czeską umowę na rok;
  • wsparcie koordynatora;
  • otrzymanie dofinansowania do posiłków;
  • możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu pracy;
  • 20 dni urlopu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 508 009 872 (Żaneta).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-na-produkcji-srodkow-higienicznych-od-zaraz-turnov/

Nr ogł.: 58561672a6bc0a35