PLN 3700-4300 netto

Na produkcji rowerów od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka Koprivnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Koprivnice
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 20:29

Dla dyspozycyjnych Polaków ogłoszenie aktualnej pracy w Czechach od zaraz. Zatrudnienie w Koprivnicach na produkcji rowerów bez znajomości języka czeskiego. Pracodawca zapewnia codzienny bezpłatny transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Koprivnice.

Wynagrodzenie: 3700 – 4300 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie tylko dla kobiet;
  • zatrudnienie na jednej zmianie od 5.45 i wolne weekendy;
  • pracownik będzie się zajmował wykonywaniem różnych zadań przy produkcji rowerów.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienność, dokładność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • zręczność manualna;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • czeską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowy przejazd do pracy;
  • dodatek do posiłków;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Czechach proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 796 699 461

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-rowerow-od-zaraz-fabryka-koprivnice/

Nr ogł.: 98962531fb7556c3