€ 2250-2700 brutt

Na produkcji pizzy bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 maja 2020 21:26

Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf bez znajomości języka na produkcji pizzy. Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2250 – 2700 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, porcjował składniki, przygotowywał półprodukty, a także dbał o porządek itp.

Wymagania:

  • chęć wykonywania powtarzalnej pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • solidne wypełnianie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • strój służbowy oraz środki ochronne;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc od osoby;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV  ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy przesyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/d2/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-dusseldorf-2020/

Nr ogł.: 6575ecd2a5298c58

2 komentarze aby “Na produkcji pizzy bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Düsseldorf 2020”

  1. Proszę o kontakt

  2. Sebastian dn. 6 lipca 2020 @ 16:30

    Prosze o kontakt. poszukuje pracy dla 3 osób