SEK 20500-24500 mc

Na produkcji kanapek od zaraz dla par oferta pracy w Szwecji bez języka Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Linköping
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2023 18:23

Dla par aktualna od zaraz praca w Szwecji na produkcji kanapek. Zatrudnienie w fabryce na terenie Linköping bez znajomości języka szwedzkiego. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Linköping.

Wynagrodzenie: 20 500 – 24 500 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał składniki;
  • dbanie o wysoką jakość produkcji;
  • dbanie o porządek na produkcji;
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodyscyplina;
  • mile widziane doświadczenie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 SEK na mc;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2023

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-praca-w-szwecji-dla-par-na-produkcji-kanapek-w-linkoping/

Nr ogł.: 5796425acb52cf76