CZK 30000 brutto/mc

Na produkcji foteli samochodowych bez języka praca w Czechach od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2023 23:08

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Mladá Boleslav na produkcji foteli samochodowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 30 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • nakładanie tapicerki;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • sprawdzanie jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz bonusy;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy dojazd do/z pracy;
  • bony żywnościowe transport z Katowic do Czech;
  • 25 dni urlopu;
  • wsparcie koordynatora;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • po 3 miesiącach pracy możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

weronika.menet@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-czechy-bez-jezyka-na-produkcji-foteli-samochodowych-od-zaraz-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 386646e7af69af7c