CZK 19500 brutto/mc

Produkcja elektroniki bez języka oferta pracy w Czechach dla par od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2022 22:03

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Ostrawie dla par na produkcji przy montażu elektroniki (smartfony) bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 19 500 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie montaż elektroniki;
  • praca jest wykonywana z użyciem drobnych elementów;
  • mile widziane również zgłoszenia od kobiet i par.

Wymagania:

  • własny transport do Ostrawy;
  • zręczność, gdyż jest to praca z wykorzystaniem drobnych elementów;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • cierpliwość;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:30;
  • prostą pracę wykonywaną w pozycji siedzącej;
  • wykonywanie zadań we własnym tempie – bez akordu;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • możliwość zatrudnienia bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elektroniki-od-zaraz-ostrawa/

Nr ogł.: 51630d197ca0a6f