€ 11,25 brutto/h

Na produkcji detergentów od zaraz Holandia praca bez znajomości języka w Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Nijmegen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2021 21:44

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Nijmegen dla Polaków bez znajomości języka na produkcji detergentów.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nijmegen.

Wynagrodzenie: 11,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w pozycji stojącej przy taśmie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych, które służą do napełniania.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz na pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • uczciwość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne i rzetelne wypełnianie zadań;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu na wyjazd.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zwrot kosztów za wykonanie testu na Covid-19.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: detergenty Nijmegen 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-od-zaraz-przy-produkcji-detergentow-fabryka-nijmegen/

Nr ogł.: 61061253718e3878