DKK 124,60 brutto/h

Na produkcji dań gotowych od zaraz oferta pracy w Danii bez języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 20:30

Z darmowym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od zaraz pracy w Danii na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie z Odense bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników, nadzór nad nimi, pakowanie gotowych już produktów oraz przetwarzanie termiczne dań.

Wymagania:

  • chęć rozwijania się;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • uczciwe, sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełen etat;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • umowę na 12 miesięcy;
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu oraz wsparcie przy sprawach urzędowych oraz zaaklimatyzowaniu się i wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres:

Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/30/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-odense/

Nr ogł.: 3475cec09ce22091

3 komentarze aby “Na produkcji dań gotowych od zaraz oferta pracy w Danii bez języka Odense”

  1. Wesal dasuqi dn. 27 czerwca 2019 @ 10:05

    Proszę o kontakt jak pracy jest aktualne,60135314

  2. Dzień dobry, ja i moja dziewczyna planujemy wyjechać od połowy sierpnia tego roku. Interesuje nas przyjazd wlasnym samochodem i dłuższy pobyt w Danii. Czy jest szansa na pracę u państwa?
    Pozdrawiam

  3. Dzień dobry Jesteśmy parą i bardzo interesuje nas praca w państwa firmie pozdrawiamy

Zostaw odpowiedź do Janek