DKK 132 na godz.

Na magazynie żywności bez języka praca w Danii od zaraz Aarhus 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2020 19:49

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Danii dla dyspozycyjnych magazynierów. Zatrudnienie 2020 w Aarhus na magazynie żywności z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 132 DKK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień spożywczych na podstawie listy;
  • pakowanie produktów oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • robienie cyklicznych inwentaryzacji i spisów towarów;
  • rozładowywanie dostaw, przeprowadzanie kontroli produktów i rozkładanie ich na magazynie;
  • dbanie o porządek na regałach magazynu oraz w dokumentach;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • pracowitość;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i solidne wypełnianie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • legalne zatrudnienie;
  • duńską umowę o pracę;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie – należy wcześniej poinformować o chęci skorzystania.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail:

sikker2020@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/26/20

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-magazynie-z-zywnoscia-aarhus-2020/

Nr ogł.: 6475ebc25d93dc03

1 odpowiedź aby “Na magazynie żywności bez języka praca w Danii od zaraz Aarhus 2020”

  1. Kamiński Łukasz dn. 1 lipca 2020 @ 14:44

    Witam proszę o kontakt jestem zainteresowany

Zostaw odpowiedź do Kamiński Łukasz