€ od 13 brutto/h

Na magazynie z zabawkami od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 19:24

Dla dyspozycyjnych magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni zabawek w charakterze pomocnika. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów na podstawie zamówienia;
  • obsługa różnych sprzętów;
  • pracownik będzie pakował gotowe zamówienia oraz współpracował z innymi działami;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zdyscyplinowanie;
  • zdolność do pracy pod presją.

Oferujemy:

  • wypłatę na czas;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wypłatę na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2022@fastmail.de z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-poczdam/

Nr ogł.: 735618ab62cee051