NOK od 155 brutto/h

Na magazynie z zabawkami dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Stavanger 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2020 00:21

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z zabawkami bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 dla magazynierów w Stavanger z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik magazyniera przy wykonywaniu codziennych obowiązków magazynowych, które będą dotyczyły sprawnego działania hurtowni;
  • pracownik będzie wydawał towary, przyjmował dostawy, pilnował dokumentacji, a także obsługiwał różne sprzęty oraz współpracował z innymi działami itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu;
  • odpowiedzialność;
  • samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pełny etat oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • dodatki oraz premie za wydajność;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-stavanger-2020/

Nr ogł.: 4225e2aeaf5d8df4