€ 11,35 brutto/h

Na magazynie spożywczym praca Holandia bez języka w Oosterhout od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Oosterhout
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 5 stycznia 2021 18:25

Zatrudnienie dla Polaków w Oosterhout na magazynie spożywczym bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oosterhout.

Wynagrodzenie: 11,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie spożywczym, gdzie zadaniem będzie zbieranie zamówień na podstawie listy z użyciem ręcznego skanera;
  • do zadań będzie należało: obsługiwanie wózka EPT, przygotowywanie zamówień do wysłania, a także pakowanie ich zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na magazynie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim, który umożliwi swobodną komunikację;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kart. B;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na konto;
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto, które będą naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przed wyjazdem;
  • opiekę koordynatora;
  • zakwaterowanie z darmowym wi-fi;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość skorzystania z bonusu finansowego dla kierowców – trzeba zapytać o szczegóły.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać w jednym z oddziałów agencji:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-spozywczy-oosterhout/

Nr ogł.: 9385ff490a834cdc