€ 1950-2350 mc

Na magazynie obuwia dla par praca Niemcy bez języka od zaraz Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 maja 2020 21:25

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków na magazynie obuwia z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1950 – 2350 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał produkty zgodnie z zamówieniem, pakował je, a także przyjmował dostawy i rozmieszczał produkty w obrębie magazynu oraz aktualizował dane w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • zdolność do szybkiego i bezbłędnego liczenia.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych i organizacyjnych;
  • pomoc administracyjna i kadrowa;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 1025ecd4cbe31ece