€ 10,60 brutto/h

Na magazynie hurtowni AGD bez znajomości języka praca Holandia od zaraz Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Venray
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 9 czerwca 2020 19:12

Hurtownia z Venray szuka od zaraz chętnych magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie AGD przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,60 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz oznaczanie paczek;
  • wczytywanie produktów za pomocą skanera ręcznego, a także obsługiwanie wózka EPT;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dodatki za pracę w sobotę – 150%, a także w niedzielę – 200%;
  • dodatek wakacyjny 8,33% – do każdej wypłaty;
  • od godziny 21:00 dodatek w wysokości 35% do stawki podstawowej;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków, a także rzeczy osobistych;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • możliwość bycia kierowcą, a wtedy pracownik otrzymuje firmowy samochód, kartę paliwową i bonus do wypłaty.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-venray-holandia,oferta,7507554

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-holandia-praca-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-venray/

Nr ogł.: 3395edfacc5c0adb

1 odpowiedź aby “Na magazynie hurtowni AGD bez znajomości języka praca Holandia od zaraz Venray”

  1. Anna Zaj.ąc dn. 5 lipca 2020 @ 10:29

    Witam jesteśmy zainteresowani z chłopakiem praca

Zostaw odpowiedź do Anna Zaj.ąc