SEK 26000 mc

Na magazynie drogeryjnym od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 20:12

Dla Polaków możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie w Göteborgu bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 26 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów pod zamówienia hurtowe, jak i indywidualne;
  • dbanie o porządek, rozładowywanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu, a także generowanie listów przewozowych itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • elastyczność, wielozadaniowość oraz terminowość;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • szwedzkie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • umowę na pół roku;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, np. zrobienie kursu na wózki widłowe.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziele agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

CV i LM należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z kosmetykami, Göteborg 2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-goteborg/

Nr ogł.: 9835dd2cc088e4ed