CZK od 23700 netto

Na magazynie bez znajomości języka praca Czechy od zaraz w Mladá Boleslav jako operator wózka widłowego

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 17 września 2020 18:08

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach na magazynie w charakterze operatora wózka widłowego. Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla magazynierów bez znajomości języka przy rozmieszczaniu towarów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 23 700 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac na magazynie z wykorzystaniem wózka widłowego – tylko wysoki skład;
  • przyjmowanie dostaw towaru oraz rozmieszczanie go na magazynie;
  • zadaniem będzie też załadowywanie zamówień;
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie będą potrzebne uprawnienia UDT);
  • dokładność;
  • chęć pracy czasami w weekendy i w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • czeską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • premię za wyniki od 16 do 20% wynagrodzenie brutto oraz premię motywacyjną (za obecność) w wysokości 1500 CZK na mc;
  • +10 CZK na godz. za pracę na zmianie popołudniowej oraz +30 CZK na godz. za pracę na zmianie nocnej;
  • nadgodziny od poniedziałku do piątku – 25%, a w sobotę – niedzielę to 50% i w niedzielę 150%;
  • wsparcie koordynatorów;
  • po 3 miesiącach możliwość otrzymania podwyżki.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-na-magazynie-jako-operator-wozka-widlowego-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 295f6373c69241b