€ 13,00 - 14,50

Magazyn z odzieżą od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 20:30

Dla magazynierów aktualna do podjęcia od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu na magazynie odzieży jako pomocnik bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik magazyniera;
  • rozładowywanie oraz kontrolowanie dostaw;
  • obsługa zamówień;
  • pracownik będzie zabezpieczał przesyłki oraz wprowadzał dane do systemu komputerowego.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • zdyscyplinowanie;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć podjęcia pracy w zakładzie monitorowanym.

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 500 € na mc od pary;
  • odprowadzanie podatków i świadczenia socjalne;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Hamburg 04/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-hurtownia-hamburg/

Nr ogł.: 19462531ce2f25c8