250.00

Testowa oferta pracy za granicą na produkcji bez języka 2018

  • Miasto lub Region: San Francisco
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 00:04

Testowa oferta podjęcia pracy za granicą dla Polaków na produkcji 2018. Zatrudnienie dla kandydatów bez znajomości języka obcego z zapewnionym bezpłatnie zakwaterowaniem na miejscu zlecenia.

Stanowisko: pracownik

Miejsce: Miasto testowe

Liczba miejsc: 4

Zarobki: wysokie

Zadania:

  • różnego typu zadania wykonywane na linii produkcyjnej polegające m.in. na pakowaniu i układaniu produktów spożywczych

Wymagania:

  • motywacja oraz odpowiednia chęć do podjęcia zatrudnienia za zachodnią granicą
  • język mile widziany ale nie wymagany

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne na miejscu
  • dobre zarobki w walucie euro
  • szybkie wypłaty wynagrodzenia na koniec miesiąca
  • przyjazna atmosfera

Jak aplikować:

Jest to testowa oferta więc jeśli na nią trafiłeś to nie można jednak na nią aplikować. Poszukaj innych ogłoszeń na naszym portalu.

wyświetleń: 1405, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3624e0d2963459d2

1 odpowiedź aby “Testowa oferta pracy za granicą na produkcji bez języka 2018”

  1. Całkiem ciekawa oferta. Tylko czy zarobki są brutto czy netto?

Zostaw odpowiedź do Jurek