€ 3,800.00

Islandia praca od zaraz na magazynie żywności z językiem angielskim 2019 Reykjavík

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Reykjavík
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 11 marca 2019 18:12
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbieraniu zamowien na magazynie praca 2019

Hurtownia żywności z Reykjavíku poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Islandii 2019 na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta 2019 ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: komisjoner

Miejsce pracy: Reykjavík

Zarobki: 3800 euro miesięcznie

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz (marzec 2019)

Zadania:

Kompletowanie zamówień na artykuły spożywcze z pomocą skanera ręcznego i wózka paletowego (elektrycznie wspomagany)

Wymagania:

– doświadczenie przy kompletowaniu zamówień

– znajomość języka angielskiego (koniecznie liczebniki)

– zaświadczenie o niekaralności

– brak nałogów związanych z piciem i paleniem

– dyspozycyjność na minimum pół roku

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy i premie

– zakwaterowanie bezpłatne w wynajętych kwaterach pracowniczych

– możliwość długotrwałej współpracy dla najlepszych pracowników

– pomoc związana z dopełnieniem formalności na miejscu

Aplikacja:

Za pośrednictwem formularza na stronie: http://praca-produkcja24.pl/islandia-komisjoner-reykjavik/

źródło: praca-produkcja24.pl

Nr ogł.: 3265c87e79c250bf

12 komentarzy aby “Islandia praca od zaraz na magazynie żywności z językiem angielskim 2019 Reykjavík”

  1. Praca komisjoner para dn. 13 marca 2019 @ 10:29

    Witam.
    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani pracą w Islandii jako komisjoner. Mamy doświadczenie przy tego typu pracach. Przez rok pracowaliśmy przy wykladaniu towaru w supermarkecie w Holandii, wcześniej w Polsce pracowaliśmy jako koordynatorzy przy inwentaryzacjach. Możemy wysłać CV w j. polskim oraz angielskim. Proszę tylko o podanie maila. Mamy lot do Reykjaviku na 4.04 więc 05.04 moglibyśmy zacząć pracę. Chcemy zostać w Islandii na dłuższy okres czasu. Jesteśmy sumienni i szybko uczymy się nowych rzeczy.
    Pozdrawiamy,
    Maja i Kamil.

  2. Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani praca w Reykyaviku jako komisjoner na magazynie. Jesteśmy zdeterminowana, sumienna parą, bez nałogów. Potrafimy rozmawiać w języku angielskim na poziomie dobrym. Mamy doświadczenie w pracy na magazynie i przy obsłudze skanera dzięki wieloletniej pracy na inwentaryzacjach. Ponadto mamy doświadczenie w pracy za granicą. Prawie rok czasu pracowaliśmy w Holandii m.in. wkładając towar w marketach. Do Reykyaviku przylatujemy 4 kwietnia, więc będziemy dyspozycyjni od następnego dnia. Planujemy znaleźć pracę za dłuższy czas, ponieważ na Islandii chcemy zostać około 2-3 lat. W każdej chwili możemy wysłać zaświadczenie o niekaralności i nasze CV w języku polskim i angielskim.
    Pozdrawiamy
    Maja Kosinska
    Kami Maciaszczyk

  3. Piotr123 dn. 13 marca 2019 @ 19:11

    Jestem zainteresowany

    • JASINSKIMINTERIAPl dn. 14 marca 2019 @ 09:34

      Hej, czy wiesz jak skontaktować się z ogłoszeniodawcą? Ten link do aplikacji z ogłoszenia jest nie aktywny.

  4. zainteresowana ofertą, angielski w mowie i piśmie dobry 🙂

  5. JASINSKIMINTERIAPl dn. 13 marca 2019 @ 22:18

    Dzień Dobry,

    jestem zainteresowany ofertą, niestety nie potrafię skontaktować się poprzez zamieszczony link. Posiadam doświadczenie na identycznym stanowisku. Mówię biegle po angielsku, W przeszłości pracowałem już na Islandii.

    Jeżeli jeszcze państwo szukają sumiennego pracownika, zapraszam do kontaktu.
    pod adresem e-mail jasinskim@interia.pl lub pod numerem telefonu 733961698

    Pozdrawiam,
    Mikołaj Jasińśki

  6. JASINSKIMINTERIAPl dn. 13 marca 2019 @ 22:45

    Posiadam również Islandzkie uprawnienia na wózki widłowe kategorii I oraz J.
    Jestem gotowy na wyjazd od zaraz.

  7. Wojciech Lubas dn. 26 marca 2019 @ 13:56

    Mam kennitale, mieszkam w Rejkiaviku, angielski podstawowy/komunikatywny.
    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt na Wojtek.lubas@gmail.com.

  8. Witam jestem zainteresowany ofertą , mam 6 lat doświadczenia pracy na magazynie.

  9. Patryk Zamorski dn. 24 kwietnia 2019 @ 14:31

    Witam. Jestam zainteresowany tą ofertą pracy. Posiadam doświadczenie pracy na magazynie ponad 3 lata w Holandii. Angielski komunikatywny.

  10. Patryk Zamorski dn. 24 kwietnia 2019 @ 14:34

    Jeszcze chciałem dodać że pracowałem właśnie że skanerem przy kompletowaniu zamówień w Holandii 3 lata.

  11. Witam. Jeśli oferta nadal jest aktualna jestem zainteresowany. Posiadam 5 letnie doświadczenie w komisjonowaniu zdobyte w Holandii i Niemczech a także posiadam europejskie uprawnienia na wózki spalniowe, elek. i na ropę. Proszę o kontakt. Aktualnie mieszkam w Reykjaviku. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Wojciech Lubas