€ 13,50 brutto/h

Holandia praca styczeń 2023 pakowanie lodów bez znajomości języka w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2022 20:44

Od stycznia 2023 do podjęcia tymczasowa praca w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w fabryce z Tilburga przy pakowaniu lodów bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz.

Start: od stycznia 2023.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • praca przy obniżonej temperaturze;
  • zadaniem będzie pakowanie artykułów mrożonych – przeważnie lodów do kartonowych opakowań zbiorczych.

Wymagania:

  • dostępność od stycznia 2023 na pół roku;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki i premie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW, kartę SIM z holenderskim numerem telefonu oraz rozmówki polsko-holenderskie;
  • wsparcie polskiego koordynatora/brygadzisty.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie lodów Tilburg 2023

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-holandii-przy-pakowaniu-lodow-2023-w-tilburgu/

Nr ogł.: 79663728ecbc1be5

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.