€ 13/h

Holandia praca fizyczna dla par sortowanie odzieży bez języka od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 5 października 2017 07:30

Oferujemy zatrudnienie w Amsterdamie dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii dla par bez znajomości języka holenderskiego. Atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy za granicą.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Amsterdam, Holandia

Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:
sortowanie odzieży używanej przy taśmie – dzielenie ze względu na jakość biorąc pod uwagę rodzaj materiału, stan oraz aktualne trendy modowe

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań, spostrzegawczość, dokładność
  • punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie 300 od pary lub 200 od osoby
  • młody i ambitny zespół
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 3284, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 63559d56001e3942

5 komentarzy aby “Holandia praca fizyczna dla par sortowanie odzieży bez języka od zaraz Amsterdam”

  1. Witam. Para jest zainteresowana tą praca na dłuższy czas.

  2. Witam,
    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt na adres e-mail.
    Pozdrawiam.

  3. Beata Paweł dn. 10 stycznia 2018 @ 12:05

    Prosze o kontakt 790466611

  4. jestem zainteresowany pracą

  5. Witam. Czy oferta jest nadal dostepna jesli tak to jestem zainteresowana mam prawie roczne doświadczenie przy sortowaniu. Zostawiam moj nr tel. 600 180 960 badz 06 49248690. Pozdrawiam Fogel Beata

Zostaw odpowiedź do Sortowanie