€ 12,80 brutto/h

Holandia praca dla par przy produkcji pizzy bez znajomości języka od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Numer podatkowy
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2017 06:16
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja pizza mrozona 2016 4

Legalna praca w Holandii dla Polaków od zaraz na produkcji pizzy mrożonej w Amsterdamie. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka obcego, jednak angielski będzie mile widziany.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Amsterdam

Wynagrodzenie: 12,80 euro brutto/h

Liczba miejsc: 6

Zadania:

Stojąca praca na linii produkcyjnej w fabryce z Amsterdamu polegająca na układaniu składników na blacie pizzy mrożonej.

Wymagania:

  • holenderski numer podatkowy
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów i zaświadczenie o niekaralności
  • walutowe konto bankowe

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia dla par ze wspólnym zakwtaerowaniem
  • pomoc polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie bezpłatne niedaleko zakładu pracy
  • przyjazną atmosferę na miejscu

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza na tej stronie lub wysyłając email pod adres:

[ogłoszenie wygasło]

wyświetleń: 2308, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 37597fffabe2efc

1 odpowiedź aby “Holandia praca dla par przy produkcji pizzy bez znajomości języka od zaraz Amsterdam”

  1. Mateusz Suchodolski dn. 1 listopada 2017 @ 15:58

    Witam. Czy oferta pracy jest aktualna ?
    Chciałbym także się dowiedzieć czy jest bez tzw. „wiekówki”, ponieważ jestem zainteresowany oraz jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem jeżeli chodzi o 2 osoby?
    Numer telefonu : +48 733452312