€ do uzgodnienia

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz 2019 Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Helmond
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 20:31

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie z odzieżą. Oferta z Helmond dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Helmond.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień, pakowanie produktów, sortowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:

  • nie jest konieczny j. holenderski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zmotywowanie do pracy w Holandii.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na kontrakcie holenderskim;l
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii z zaufanym przewoźnikiem;
  • pomoc przy formalnościach dotyczących zatrudnienia;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • dla osób, które korzystają z zakwaterowania agencyjnego, zapewniony transport do pracy;
  • możliwość zatrudnienia na dłużej;
  • zapewnione godziny pracy;
  • opiekę koordynatorów;
  • bardzo dobra stawka wynagrodzenia;
  • wypłata co tydzień;
  • dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • dodatek za pracę na zmianach oraz w weekendy;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli na odzyskanie nadpłaconego podatku.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu:

+48 17 862 3035 albo wysyłać wiadomość na adres e-mail: ggorczyca@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-helmond/

Nr ogł.: 1265cec05b72381c