€ do ustalenia

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 23:42

Oferujemy pracę w Holandii jako pakowacz dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Chętnie zatrudnimy od zaraz na magazynie odzieżowym z Amsterdamu na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Numer referencyjny: KRAZ 855

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie jako pakowacz
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie ubrań, etykietowanie oraz montaż alarmów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • bezpłatny transport do Holandii
  • zakwaterowanie na miejscu
  • zapewnione ubezpieczenie zdrowotne
  • dobre zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • opiekę rezydenta mówiącego po polsku
  • dofinansowanie do zamieszkania
  • pracę na podstawie legalnej umowy
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie od zaraz dla par

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-na-magazynie-odziezy-bez-jezyka-amsterdam/

Nr ogł.: 9745a7a2ca136a75

5 komentarzy aby “Holandia praca bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Amsterdam”

  1. Witam jestesmy zainteresowani wraz z dziewczyna zamieszczonym ogłoszeniem. Prosze o kontakt 607 220 140

  2. Karolina dn. 20 lutego 2018 @ 21:05

    Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem pracą z ogłoszenia. Proszę o kontakt na mail myszka1718@onet.pl

  3. Witam jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

  4. Jakub i Paweł dn. 27 lutego 2018 @ 14:43

    Witam szukamy pracy wraz z kolegą od zaraz proszę o kontakt telefoniczny 570035403 lub e mail mafia.nie@o2.pl. Pozdrawiam

  5. kamila rutkowska dn. 5 marca 2018 @ 15:39

    witam jestem zainteresowana wasza propozycja pracy bardzo moj numer tel 692578231

Zostaw odpowiedź do Jakub i Paweł