SEK 138/h brutto

Fizyczna praca w Szwecji od zaraz sortowanie odzieży bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 22 grudnia 2017 05:46

Oferujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie ze Sztokholmu aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym za darmo przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Termin: od zaraz

Zarobki: 138 SEK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pracownik na tym stanowisku będzie samodzielnie sortował ubrania używane
  • konieczne jest rozdzielanie zgodnie z klasami jakościowymi

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • opcję rozwoju
  • pracę w długoterminowej perspektywie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

Ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 7335a2d9801888e2

11 komentarzy aby “Fizyczna praca w Szwecji od zaraz sortowanie odzieży bez języka Sztokholm”

  1. Jestem zainteresowana proszę o kontakt 880336076

  2. Proszę o udzielenie informacji na temat pracy szwecja zainteresowany

  3. Witam. Jestem zainteresowana. Prosze o kontakt

  4. Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt
    kamgimgiminska1@gmail.com

  5. Sortownia dn. 14 stycznia 2018 @ 13:54

    Jestem zainteresowany ta praca prosze.o kontakt

  6. Richter30 dn. 15 stycznia 2018 @ 16:09

    Witam.
    Mam na Imię Łukasz i jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Proszę o kontakt e-mail: grabson72@wp.pl z góry dziękuje i pozdrawiam.

  7. Praca Szwecja dn. 15 stycznia 2018 @ 23:00

    witam serdzecznie. Mam 42 lata, jestem zainteresowany pracą w Szwecji jako sortowacz. pozdrawiam

  8. Praca Szwecja dn. 15 stycznia 2018 @ 23:03

    witam serdeczenie. Mam 42 lata, jestem zainteresowany pracą w Szwecji jako sortowacz. Pozdrawiam

  9. Praca sortownia dn. 21 lutego 2018 @ 11:19

    Zainteresowane 2 kobiety wyjazd w marcu (ew.szybciej)
    bw06@vp.pl

  10. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt telefoniczny 516 767 913 bądź mailowy 😊 z góry dziękuję i pozdrawiam

  11. Witam jestem zainteresowany młody uczciwy rzetelny sumienny bez nałogów szuka pracy na stałe proszę o kontakt w e-mailem

Zostaw odpowiedź do Praca sortownia