€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz przy sortowaniu odzieży bez języka Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Wormerveer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 17 marca 2022 21:55

Przy sortowaniu odzieży używanej poszukiwane od zaraz osoby do podjęcia fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2022 w Wormerveer dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna;
  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę zgodną z holenderskimi stawkami dla danej branży/sektora;
  • pracę w pełnym wymiarze czasu – możliwa będzie również praca w soboty;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie;
  • dojazd do pracy firmowym samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: agencja@euroservices.com.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-holandii-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej-wormerveer/

Nr ogł.: 73262338cff1d885