DKK 115 brutto/h

Fizyczna praca w Danii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 03:52

Fizyczna praca w Danii w Aarhus przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej. Oferta aktualna od zaraz, a zatrudnienie jest możliwe bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz owoców.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 115 DKK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac manualnych przy sortowaniu owoców, a następnie ich pakowanie przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Danii od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie;
  • pracowitość i sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskojęzycznego przełożonego;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
  • duńską umowę o pracę;
  • zdobycie nowego doświadczenie i możliwość rozwoju.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: Sikker2019@@execs.com. Wiadomość trzeba zatytułować numerem referencyjnym oraz swoim imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/04/19.

Sikker Rekruttering Agentur

Færøgade 8, 9000 Aalborg

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-danii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-aarhus/

Nr ogł.: 9575c43484ac2fb0

4 komentarze aby “Fizyczna praca w Danii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Aarhus”

  1. Witam, jestem zainteresowana praca razem z chłopakiem. Proszę o kontakt, ponieważ nie da się wyslac wiadomości e-mail na podany adres.
    Pozdrawiam

  2. Witam,
    jesteśmy grupą 4 znajomych z doświadczeniem przy pracy w magazynach, chłodniach, szklarniach. Jesteśmy sumienni, uczciwi i pracowici i nie boimy się nowych wyzwań. Aktualnie szukamy pracy, przesyłamy nasze Cv i prosimy o kontakt z Państwa strony.
    Pozdrawiamy.

  3. Agnieszka Jędrych dn. 11 lutego 2019 @ 23:38

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 46 lat, posiadam prawo jazdy kat. B. Przez ostatnie 20 lat prowadziłam własną działalność w branży spożywczej. Posiadam dane o niekaralności, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, przeszkolenie w zakresie bhp i HACCAP. Jestem osobą zdrową, sprawną fizycznie, dyspozycyjną, uczciwą, pracowitą, kontaktową, bez nałogów, potrafię przystosować się do nowych warunków, powierzone obowiązki traktuję poważnie, zadania wykonuję starannie. Mogę pracować w godzinach ponadnormatywnych, w tym na zmiany.
    Ofertą zainteresowana jest również moja koleżanka, która jak i ja jest dyspozycyjna i gotowa podjąć pracę bezzwłocznie.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
    Pozdrawiam
    Agnieszka Jędrych
    tel. 515141415.

  4. Darek ElwiraWerbicki i Agnieszka Werner dn. 29 kwietnia 2019 @ 11:38

    Witam we trójkę jesteśmy zainteresowani wasza ofertą pracujemy na swojej gospodrce pracowaliśmy również przy zbiorze truskawek w Niemczech. W tartaku itd. Proszę o odpowiedź na numer 721-033-507