DKK 125 brutto/h

Fizyczna praca w Danii bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2022 20:45

Przy sortowaniu owoców potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Danii. Zatrudnienie w Aarhus dla pracowników fizycznych bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana ręcznie przy taśmie;
  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem, myciem oraz pakowaniem owoców.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • samodyscyplina;
  • sprawność manualna;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail:

sikker2022@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/04/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/sortowanie-owocow-oferta-fizycznej-pracy-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-aarhus-2022/

Nr ogł.: 47261e0745bbc17f